PRODAJNA MJESTA

Sportinino modno putovanje odvest će vas na 11 tržišta, u više od  35 gradova.
Uđite u Sportinin svijet i potražite svoju modnu destinaciju!

Marella

Kaptol 2, 71000 Sarajevo
T: +387 33 556 485
E: Marella@sportina.ba
pon - sub: 09:00-20:00
ned: neradna
Pokaži na mapi... Više o radnji

Orsay

Mercator Ložionička

Ložionička 16, 71000 Sarajevo
T: +387 33 717 735
E: Sportina.mercator@sportina.ba
pon - sub: 09:00-22:00
ned: 09:00-21:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Orsay

Ferhadija 16, 71000 Sarajevo
T: +387 33 553 055
E: Orsay.ferhadija@sportina.ba
pon - sub: 09:00-21:00
ned: 11:00-18:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Orsay

Mercator Borik

Aleja Svetog Save 69, 78000 Banja Luka
T: +387 51 314 426
E: Orsay.banjaluka@sportina.ba
pon - sub: 09:00-21:30
ned: 09:00-16:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Orsay

Mepas mall

Ulica Kneza Višeslava bb, 88000 Mostar
T: +387 36 333 353
E: Orsay.mostar@sportina.ba
pon - sub: 09:00-21:00
ned: 11:00-21:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Orsay

Sarajevo City centar

Vrbanja 1, 71000 Sarajevo
T: +387 33 733 026
E: Orsay.scc@sportina.ba
pon - ned: 10:00-22:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Orsay

T.C. Bingo City Centar

Mitra Trifunovića 2, 75000 Tuzla
T: +387 35 310 200
E: orsay.tuzla@sportina.ba
pon - sub: 09:00-21:00
ned: 09:00-20:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Orsay

Delta Planet

Bulevar srpske vojske 8, 78000 Banja Luka
T: +387 51 963 756
E: Orsay.DeltaBanjaLuka@sportina.ba
pon - ned: 10:00-22:00
Više o radnji

Orsay Dobrinja

Omladinskih radnih brigada 3-5, 71000 Sarajevo / Dobrinja
T: +387 33 766 875
E: Orsay.DobrinjaSarajevo@sportina.ba
pon - sub: 09:00-21:00
ned: 11:00-18:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Parfois

Ferhadija 12, 71000 Sarajevo
T: +387 33 553 445
E: Parfois.Ferhadija@sportina.ba
pon - sub: 09:00-21:00
ned: 11:00-18:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Parfois

Robna kuća Boska

Trg Krajine 2, 78000 Banja Luka
T: +387 51 225 820
E: Parfois.boska@sportina.ba
pon - sub: 09:00-21:00
ned: 09:00-16:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Parfois

Sarajevo City centar

Vrbanja 1, 71000 Sarajevo
T: +387 33 733 020
E: Parfois.scc@sportina.ba
pon - ned: 10:00-22:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Parfois

Bingo City Centar

Mitra Trifunovića 2, 75000 Tuzla
T: +387 35 310 100
E: parfois.tuzla@sportina.ba
pon - sub: 09:00-21:00
ned: 09:00-20:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Parfois

Delta Planet

Bulevar srpske vojske 8, 78000 Banja Luka
T: +387 51 963 758
E: Parfois.DeltaBanjaLuka@sportina.ba
pon - ned: 10:00-22:00
Više o radnji

Parfois

BBI Centar

71000 Sarajevo, Trg djece Sarajeva 1
T: 033 259 535
E: parfois.sarajevo@sportina.ba
pon - sub: 09:00 - 22:00
ned: 10:00 - 18:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Tamaris

Delta Planet

Bulevar srpske vojske 8, 78000 Banja Luka
T: +387 51 963 754
E: Tamaris.DeltaBanjaLuka@sportina.ba
pon - ned: 10:00-22:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Tom Tailor

WISA

Kurta Schorka 7, 71000 Sarajevo
T: +387 33 760 635
E: Tomtailor.wisa@sportina.ba
pon - sub: 09:00-21:00
ned: 10:00-18:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Tom Tailor

Mepas Mall

Ulica Kneza Višeslava bb, 88000 Mostar
T: +387 36 333 355
E: Tomtailor.mostar@sportina.ba
pon - sub: 09:00-21:00
ned: 11:00-21:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Tom Tailor

Mercator Borik

Aleja Svetog Save 69, 78000 Banja Luka
T: +387 51 314 427
E: Tomtailor.banjaluka@sportina.ba
pon - sub: 09:00-21:30
ned: 09:00-16:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Tom Tailor

Delta Planet

Bulevar srpske vojske 8, 78000 Banja Luka
T: +387 51 963 750
E: TomTailor.DeltaBanjaLuka@sportina.ba
pon - ned: 10:00-22:00
Više o radnji

Tom Tailor

Ferhadija 3, 71000 Sarajevo
T: +387 33 267 165
E: Tomtailor.ferhadija@sportina.ba
pon - sub: 09:00-21:00
ned: 11:00-18:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Tom Tailor

BBI centar

Trg djece Sarajeva 1, 71000 Sarajevo
T: +387 33 259 075
E: Tomtailor.bbi@sportina.ba
pon - sub: 09:00- 22:00
ned: 10:00-18:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Tom Tailor

Ferhadija 3, 71 000 Sarajevo
T: +387 66 645 321
E: Tomtailor.ferhadija@sportina.ba
pon - pet: 9.00-21.00
sub: 9:00 - 19:00
ned: 11:00-18:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Tom Tailor

Bingo City Centar Tuzla

Mitra Trifunovića 2, 75000 Tuzla
T: +387 35 310 111
E: tomtailor.tuzla@sportina.ba
pon - sub: 09:00-21:00
ned: 09:00-20:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Tom Tailor Dobrinja

Dobrinja

Omladinskih radnih brigada 3-5, 71000 Sarajevo
T: +387 33 766 570
E: Tomtailor.dobrinja@sportina.ba
pon - sub: 09:00-21:00
ned: 11:00-18:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Tom Tailor Outlet

SC Bingo

Ulica V.Radimira Putnika bb, 71 123 Sarajevo
T: +387 57 311 212
E: Tomtailor.outlettus@sportina.ba
pon - sub: 09:00-21:00
ned: 09:00-20:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

Tom Tailor Outlet

Hiper Kort

Branka Popovića 310, 78 000 Banja Luka
T: +387 51 378 340
E: TTOutlet.BanjaLuka@sportina.ba
pon - sub: 09:00-21:00
ned: 09:00-16:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

XYZ

Delta Planet

Bulevar srpske vojske 8, 78000 Banja Luka
T: +387 51 963 752
E: XYZ.DeltaBanjaLuka@sportina.ba
pon - ned: 10:00-22:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

XYZ

Mepas mall

Ulica Kneza Višeslava bb, 88000 Mostar
T: 387 36 333 359
E: Xyz.mostar@sportina.ba
pon - sub: 09:00-21:00
ned: 11:00-21:00
Pokaži na mapi... Više o radnji

XYZ & Marella

Sarajevo City centar

Vrbanja 1, 71000 Sarajevo
T: +387 33 733 010
E: Xyz.scc@sportina.ba
pon - ned: 10:00-22:00
Pokaži na mapi... Više o radnji